Zyrtarët e ndeshjeve të Superligës për xhiron e 23-të

Në fundjavë zhvillohen ndeshjet e xhiros së 23-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Faqja zyrtare e FFK-së ka publikuar zyrtarët e ndeshjeve të Superligës.

Në ndeshjen e rëndësishme mes Ballkanit dhe Drenicës, gjyqtar kryesor do të jetë Dardan Caka, ndërsa në duelin tjeter interesant mes Prishtinës dhe Llapit, kryesori do të jetë Mervan Bejtullahu.

Lista e plotë e zyrtarëve: