ZYRTARE: Vushtrria rikthen në skuadër ‘gladiatorin’ e edicionit 2013/14

Vushtrria po vazhdon punën për tu rikthyer sa më shpejtë në majat e futbollit kosovar.

Skuadra vushtrriase ka rikthyer në skuadër edhe Bashkim Shalën, shkruan Gazeta Olle.

“Gladiatori i sezonës 2013/14, rikthehet për ti dhënë Vushtrrisë atë që e din më së miri, të luftojë për ngjyrat”, thuhet në njoftimin e klubit.

Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme

Mesfushori së fundmi ishte pjesë e Flamurtarit, mirëpo tani rikthehet për t’i ndihmuar skuadrës së Vushtrrisë.

30-vjeçari në të kaluarën ishte edhe pjesë e Ferizajt.

/Gazeta Olle/ 

Nëse e kalon Feyenoordin, Drita do të ketë punë me skuadrën zvicerane

Zyrtare: Rahoveci vazhdon të forcohet, kësaj radhe transferon një sulmues