Zyrtare: Vushtrria përforcohet me një tjetër mesfushor

Vushtrria ka vazhduar me përforcime për edicionin e ri.

Skuadra vushtrriase që do të bëjë gara në Ligën e Parë, është përforcuar në repartin e mesfushës.

Vigan Rexhaj është transferimi më i ri i Vushtrrisë.

28-vjeçari më parë ka luajtur edhe për Drenicën, Flamurtarin dhe së fundmi ishte pjesë e Lirisë së Prizrenit.

Njoftimi i plotë i klubit Vushtrrias:

Mirësevjen Vigan Rexhaj

Shkatërruesi me përvojë të madhe në rolin e mesfushorit defensivë , i lindur në Prizren (28 vjeç), pjesë e klubeve kosovare si KF Drenica, KF Flamurtari dhe së fundi në KF Liria.

Ne i urojmë mirëseardhje dhe i dëshirojmë fat!

/Gazeta Olle/

Drenica triumfon ndaj Ulpianës

Mesazhi emocionues i Koeman pasi u largua Messi nga Barcelona