Zyrtare: Vllaznia e Pozheranit me transferim fantastik (FOTO)

Vllaznia e Pozheranit e ka siguruar një transfero bombë në afatin kalimtar të verës, përcjellë Gazetaolle.com.

Mbrojtësi me shumë përvojë në futbollin e Kosovës dhe atë shqiptar, Erdin Hashani i është bashkuar ekipit të promovuar në këtë edicion në Superligë.

Lajmi është konfirmuar nga vet klubi nga Pozherani. Vllaznia ditë më parë e ka zyrtarizuar edhe trajnerin e ri. Bekim Isufi e ka marrë drejtimin e kësaj skuadre. /Gazetaolle.com

erdin hashani Hashani