Zyrtare: Vëllaznimi nënshkruan me futbollistin nga Superliga

KF Vëllaznimi vazhdon të përforcohet në afatin kalimtar të janarit.

Skuadra nga Gjakova ka arritur marrëveshje me mesfushorin 20-vjeçar, Gentrit Ulluri, shkruan Gazeta Olle.

Ulluri në të kaluarën ishte pjesë e KF Drenica dhe së fundmi pjesë e KF Malisheva.


Njoftimi i plotë nga KF Vëllaznimi:

KF Vëllaznimi ka arritur marrëveshje me mesfushorin 20 vjeqar Gentrit Ulluri.

Ulluri në të kaluarën ishte pjesë e KF Drenica dhe së fundmi pjesë e KF Malisheva.

Suksese GENTRIT

#VAZHDOJME


/Gazeta Olle/

Birra dhe ëmbëlsira, zbuloni sekretet e sulmuesit më të mirë në botë për momentin

Lladrovci me një dedikim special për Feronikelin: Klubi nuk e meriton këtë gjë