Zyrtare: Toure rinovon me Liverpoolin

Liverpooli ka filluar të mendojë për edicionin e ri dhe futbollisti i parë që ndalet në “Anfield Road” është Kolo Toure.

“The Reds” e kanë zyrtarizuar rinovimin e mbrojtësit 34-vjeçar, i cili është paraqitur pozitivisht në këtë sezon të dështuar të Liverpoolit.

Klubi nuk i ka bërë të ditura detajet e marrëveshjes, mirëpo ato pritet të zbulohen shpejtë. /Gazeta Olle