Zyrtare: Struga vazhdon bashkëpunimin me trajnerin edhe për dy vite

 F.C. Struga ka vazhduar kontratën me trajnerin Srgjan Zaharievski edhe për një edicion tjetër.

Kështu rrugëtimin Struga do ta vazhdoj sërish me të njëjtin trajner me të cilin edicionin e parafundit arritëm suksesin më të madh, daljen në arenën ndërkombëtare, e që edhe këtë vit do të jetë synimi kryesor.

Zaharievski drejtimin e ekipit e morri me 12 mars të vitit 2020, duke udhëhequr Strugën në plotë 68 ndeshje. Me Zaharievskin në krye, numërojmë 27 fitore, 24 barazime dhe 17 disfata
/Gazeta OLLE/

Debat i ashpër në mes të Starovës dhe Duros: Kjo çka po bën Reja është kazino

Në Ferizaj e Prizren u mbajtën turnetë në kuadër të projektit ”Girls just want to play football”