Zyrtare: Skënderbeu e transferon edhe këtë futbollist (FOTO)

Goran Vujoviç është zyrtarisht lojtar i Skënderbeut, pasi ka nënshkruar për dy vite me korçarët dhe është bashkuar me ekipin në Slloveni, aty ku po kryen fazën përgatitore.

Sulmuesi i Buduçnostit është vënë nën urdhrat e trajnerit Ilir Daja, që pret të paktën edhe një sulmues tjetër në skuadër.

 skenderbeu6-470x313 Skenderbeu

Klubi po punon për të bërë edhe të tjera përforcime, ndërkohë që deri më tani janë afruar edhe Bruno Dita e Donjet Shkodra, ndërkohë që pritet një përgjigje edhe nga Afrim Taku.

vujovic-soccerway