Zyrtare: Sigal Prishtina kompleton transferimin e dy vëllezërve

Lejson e Jetmir Zeqiri janë dy vëllezërit që janë transferuar te Sigal Prishtina.

Klubi e ka bërë të ditur përmes një postimi në faqen zyrtare, shkruan Gazeta Olle.

Më poshtë mund të lexoni njoftimin e tyre zyrtar (pa ndërhyrje):

Vëllëzërit Lejson e Jetmir Zeqiri edhe zyrtarisht pjesë e klubit më të madh basketbollistik shqiptar Sigal Prishtina

Sot në zyret e klubit, Presidenti Burim Maraj së bashku me drejtorin e klubit Edmond Azemi, nënshkruan kontratat me basketbollistët Lejson e Jetmir Zeqiri.

Lejsoni është pjesë e kombëtares së Maqedonisë Veriore

Jemi shumë  të lumtur që kemi talentët shqiptar nga Mqedonia e Veriut për këtë sezon.

/Gazeta Olle/

“Nëse pajtoheni me çmimin specifik, na kontaktoni ose përfundoni sezonin me një golfist” – anëtari i familjes mbretërore nga Katari thumbon Real Madridin

Zekirija Ramadani zbulon pikën më të fortë të Prishtinës dhe ka një premtim për “Plisat”