Zyrtare: Refuzoi Renovën për të vazhduar me skuadrën e zemrës

Portieri i njohur gjakovar, Altik Muhaxhiri, e ka vazhduar kontratën me klubin e tij të zemrës  Vëllaznimin.

Pas përfundimit të sezonit në Ligën e Parë ai kërkuar nga Renova në Maqedoni, thuhet në ueb faqen e klubit.

vellaznimi

Ishte kryetari i klubit Shkëlzen Gashi ai i cili e ka bindur të qëndrojë në klubin e zemrës.

vellaznimi

Edhe mbrojtësi Tun Bardhoku ka vendosur që edhe për një vit të qëndrojnë në klubin kuqezi.

dyshja 12

Altik Muhaxhiri dhe Tun Bardhoku do t’i mbrojnë ngjyrat kuqezi edhe në sezonin 2017/2018. /olle/