Zyrtare: Ramush Ramadani prezantohet te Ballkani

Ramush Ramadani është futbollisti më i ri i Ballkanit.

Pas aventurës në Ferizaj,sulmuesi anësorë karrierën do ta vazhdoj te kampioni në fuqi i Kosovës.

Talenti ferizajas ka nënshkruar kontratë tre vjeçare me skuadrën suharekase.

Njoftimi i plotë nga FC Ballkani:

𝗠𝗜𝗥𝗘̈𝗦𝗘𝗩𝗝𝗘𝗡 RAMUSH RAMADANI!!

Qytetarë dhe tifozë të dashur,

Kualiteti i mesfushës tonë është pasuruar edhe me më shumë kreativitet e forcë.

Familjes kampione i bashkohet futbollisti Ramush Ramadani, me të cilin klubi ka nënshkruar marrëveshje 3 vjeçare.

Lojtari i cili sezonin që shkoi, mbrojti ngjyrat e Ferizajit, është bashkuar menjëherë me grupin e skuadrës, në përgaditjet për kampanjën evropiane.

Klubi i uron mirëseardhje Ramushit dhe shumë suksese të përbashkëta drejt synimeve tona.

City – Inter, formacionet zyrtare

Dardanët rrisin intensitetin në stërvitje