Zyrtare: Rahoveci vazhdon të forcohet, kësaj radhe transferon një sulmues

Rahoveci po vazhdon të përgatitet për edicionin e ri 2021/22.

Sot, drejtori sportiv i vreshtarëve ka arritur marrëveshje me sulmuesin Astrit Berisha i cili edhe më herët ka qenë pjesë e klubit, shkruan Gazeta Olle.

“Astrit Berishes ( Capa ) ia urojme suksese dhe shpresojme qe te arrije te shenoj sa me shume gola”, thuhet në faqen zyrtare të klubit.

Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme

Kujtojmë se Rahoveci në edicionin e ri garon në Ligën e Parë, pasi në sezonin e fundit arriti të promovohej pas një sezoni fantastik në Ligën e Dytë, të cilën e mbyllën si nënkampionë.

Kaltërebardhët në sezonin e ri luajnë në Grupin A.

/Gazeta Olle.

ZYRTARE: Vushtrria rikthen në skuadër ‘gladiatorin’ e edicionit 2013/14

Zyrtare: Talenti kosovar nënshkruan me Interin