Zyrtare: Rahoveci transferon Myles Thomas

Rahoveci duket se nuk di të ndalet me transferime për tu përforcuar për edicionin e ardhshëm.

Vreshtarët” së fundmi kanë arritur marrëveshje me amerikanin, Myles Thomas, shkruan lajmi.net.

Postimi i plotë pa ndërhyrje i Rahovecit:

“Është i pari i huaj, por asesi i fundit.

Myles Thomas vjen në Rahovec me të vetmin synim, të ndihmojë klubin drejt arritjes së objektivave.

Ai është me nënshtesësi amerikane teksa luan në pozitat 3 dhe 4”, shkruhet në komunikatë.

Martohet ish-futbollisti i Drenicës dhe e vazhdon karrierën në Zvicër, Bekim Jashari e nderon me pjesëmarrje në dasmë

Portieri i Kosovës, Betim Halimi, ka nisur stërvitjet me Prishtinën, mbetet vetëm zyrtarizimi