Zyrtare: Rahoveci prezanton përforcimin e ri i cili vjen nga Llapi

Rahoveci po vazhdon të përgatitet për edicionin e ri 2021/22.

Enis Stublla është përforcimi i ri i Vreshtarëve, shkrua Gazeta Olle.

Stublla vjen nga skuadra e Llapit dhe shihet si një futbollist me perspektivë.

“Enis Stublla lojtar me perspektiv i cili vjen nga KF Llapit eshte transferimi i ri i klubit. Miresevjen Enis”, thuhet në njoftimin e klubit.
Mund të jetë një imazh i 1 person, playing football, në këmbë, top dhe bar

Kujtojmë se Rahoveci në edicionin e ri garon në Ligën e Parë, pasi në sezonin e fundit arriti të promovohej pas një sezoni fantastik në Ligën e Dytë, të cilën e mbyllën si nënkampionë.

Kaltërebardhët në sezonin e ri luajnë në Grupin A. /Gazeta Olle/

Ekipi olimpik i xhudos niset nesër drejt Kosovës, meritojnë pritje madhështore

Arsyeja e mrekullueshme përse zhytësit olimpik bëjnë dush pas çdo garimi në pishinë