ZYRTARE: Qemail Elshani përforcon Prishtinën

Prishtina ka bërë goditjen e radhës në afatin kalimtar të dimrit, dhe ardhja më e re quhet Qemail Elshani.

Mesfushori që u prish me Partizanin e Tiranës ende pa u rehatuar mirë, ka arritur marrëveshje me klubin bardhekaltër.

Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e Prishtinës në Facebook, që i referohen nënkryetarit të klubit, Afrim Muçiqi, raporton GazetaOlle.com.

Elshani vitin e kaluar luajti me Feronikelin. /Olle

elshanipr