Zyrtare: Prishtina ndërprenë bashkëpunimin me mbrojtësin e njohur

Futbollisti nga Kroacia, Josip Tomasevic, nuk do të jetë më pjesë e FC Prishtinës.

Qendërmbrojtësi dhe klubi i Prishtinës e kanë gjetur gjuhën e përbashkët për ndërprerjen e kontratës para kohe.

Mund të jetë një imazh i 1 person, përfshirja në një sport dhe ambiente të jashtme

Tomasevic erdhi te Prishtina në shkurt të këtij viti nga skuadra e Cibalias në Ligën e Dytë të Kroacisë dhe me ekipin nga kryeqendra e Kosovës u paraqit në 12 ndeshje zyrtare.

 

 

Klubi shkodran nuk ndalet me transferime, Marku është lojtari i ri i Vllaznisë

Zyrare: Pas Becirgaic, Ylli blindon kapitenin e skuadrës