ZYRTARE: Peja befason me transferin e bërë në ditën e fundit të vitit

KB Peja ka prezantuar një përforcim në ditën e fundit të vitit.

Skuadra pejane tashmë ka zyrtarizuar basketbollistin, Arti Hajdari, përcjellë Gazeta Olle.

Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e Pejës në rrjetet sociale.

Më poshtë njoftimi zyrtar:

Dhurata e parë për vitin 2020

ZYRTARE: ARTI HAJDARI RIKTHEHET NË SHTËPI

KB Peja ka arritur marrëveshje me Arti Hajdarin për këtë sezonë dhe sezonën tjeter. Falemnderojmë ekipën dhe udhëheqësinë e KB Feronikelit për bashkëpunim në këtë transfer.