Zyrtare: Paul Pogba largohet nga Manchester United

Mesfushori francez, Paul Pogba është larguar nga Manchester United për herë të dytë në karrierën e tij.

Pogba i cili u rikthye në Manchester nga Juventus, dhe zyrtarisht është larguar nga Djajtë e Kuq, transmeton Gazeta OLLE.

Klubi anglez me një postim në rrjetet sociale, ka njoftuar se Pogba do të largohet nga Old Trafford si transferim i lirë në merkaton verore.

Dy klubet më të interesuara janë PSG dhe Juventus, Pogba e dëshiron Juventusin dhe të jetë lojtari kyç nën urdhërat e Allegrit, por oferta financiare nga parisienët është shumë më e mirë.

/Gazeta OLLE/

Ceferin letër Dukës për organizimin e finales: FLM për mbështetjen e pakushtëzuar! Kjo ishte prova e fundit për Tiranën!

Kapiteni i Kek-ut nuk largohet nga skuadra, nënshkruan kontratë të re me elektricistët