ZYRTARE: Onixi prezanton transferimin e ri!

Onixi ka nisur përforcimet në afatin kalimtar të janarit, para fillimit të stinorit pranveror në Ligën e Parë.

Dukagjinasit kanë transferuar Enis Stbullën nga Minatori, përcjellë Gazeta Olle.

“Dua t’ju njoftoj se kam arritur marrveshje me klubin KF Onix.

Dua t’i falenderoj trenerin stafin dhe te gjith klubin per mikpritjen dhe besoj qe do ti arrijm objektivat e klubit.

Një falenderim shkon edhe per Minatorin dhe gjithashtu edhe trenerin Faruk Statovci per perkrahjen dhe kryesine per korrektsine qe treguan ndaj meje”, u shpreh Stublla.

Onixi synon mbijetesën në Ligën e Parë këtë sezon, duke ditur se edhe nga kjo kategori bien katër skuadra. /Gazeta Olle/