Zyrtare: Nuk ndalet Dukagjini, rikthen në skuadër mbrojtësin anësor

KF Dukagjini ka prezantuar transferimin e dytë për ditën e sotme. 

Klinasit kanë rikthyer në skuadër futbollistin Rinor Kuçi, shkruan Gazeta Olle.

Mbrojtësi anësor në gjysmësezonin e fundit ishte pjesë e Istogut nê Ligën e Parë.

Njoftimi i plotë nga KF Dukagjini: 

𝐑𝐢𝐤𝐭𝐡𝐞𝐡𝐞𝐭 𝐩𝐞̈𝐫𝐬𝐞̈𝐫𝐢 𝐑𝐢𝐧𝐨𝐫 𝐊𝐮𝐜̧𝐢

Futbollisti Rinor Kuçi është sërish pjesë e Dukagjinit. Mbrojtësi anësor qe luan në të dy krahët e vijës së fundit të mbrojtjes ka arritur marrëveshje me klubin tonë pas një gjysmë sezoni te kaluar me klubin e Istogut ne ligën e parë. Rinori shquhet për një shpirt luftarak ne fushë dhe gjatë kohës sa ishtë tek ne tregoj një formë fantastike, ndërsa tash e vesh përsëri fanelën e klubit tonë.

Mirësevjen RINOR, na priftë e mbara!

/Gazeta Olle/ 

Medalja e bronztë për hendbollistet tona

Raportohet se Chelsea ka pranuar largimin e Brojës