Zyrtare: Ndeshja mes Fushë Kosovës dhe Dukagjinit luhet të martën në Lipjan

Ndeshja e shtyrë mes Fushë Kosovës dhe Dukagjinit do të zhvillohet të martën prej orës 13:00 në stadiumin “Sami Kelmendi” në Lipjan.
Kështu ka njoftuar të dielën pasdite klubi i Fushë Kosovës përmes një postimi në faqen zyrtare.

Kjo ndeshje është dashur të zhvillohet të shtunën por është shtyrë për arsye të kushteve atmosferike në vendin tonë.

Postimi i plotë nga KF Fushë Kosova:

Lojtarët e Barcelonës e kanë mbështetur Gavin në mënyrën më të veçantë të mundur

Batatina: Llapi ka treguar si luftohet për fanellë, për klub dhe tifozë