Zyrtare: Meriton Korenica prezantohet te Manisa

Meriton Korenica do ta vazhdojë karrierën në futbollin turk.

Futbollisti kosovar ka nënshkruar me ekipin nga kategoria e dytë në Turqi, Manisa.

Klubi turk e prezantoi përmes një videoje Korenicën.

“Mirë se erdhe në familjen tonë Meriton Korenica”, shkruhej në njoftimin e Manisas.

Tifoz i Barcelonës që në vegjëli, tani do ta sfidojë në Ligën e Kampionëve – Arbnor Muja flet për shortin dhe ftesën nga Shqipëria

Ballkani për vazhdimësi, Gjilani për befasi – formacionet zyrtare