Zyrtare: Mentor Miftari, trajner i ri i Hajvalisë

Hajvalia e ka gjetur pasardhësin e Ismet Munishit.

Klubin nga paralagjja e Prishtinës do të drejtohet nga ish- trajner i KEK-ut, Mentor Miftari.

Miftari dhe Hajvalia kanë arritur marrëveshje për kampionatin e ardhshëm, transmeton Gazetaolle.com.