Zyrtare: Melos Zenunaj transferohet te Liria

Melos Zenunaj është transferimi i ri i skuadrës prizrenase, Liria.

Bardhezinjtë kanë konfirmuar marrëveshjen me lojtarin, i cili tanimë është prezantuar në klubin prizrenas.

Zenunaj ishte pjesë e Dukagjinit sezonin e fundit, por nuk kishte hapësira të mëdha.

Njoftimi i plotë nga Liria:

Melos Zenunaj, nënshkruan me Lirinë

Zenunaj, qendërmbrojtësi shtatëlartë ka nënshkruar për dy vite me klubin.

Ai, vie nga Dukagjini e që ka bërë karrierë në disa klube.

“Pres që të dèshmohem dhe me klubin të arrijmë objektivat”, ka thënë 22- vjeçari pas arritjes së marrëveshjes me ‘bardhezinjtë’. /Gazeta Olle/

Ballkani njofton se Nderim Nexhipi nuk është më drejtor sportiv i klubit

Zyrtare: Granit Begolli trajner i ri i Suharekës