Zyrtare: Meçi Robin Krasniqi – Dominic Bosel do të transmetohet direkt në këto kanale televizive

Të shtunën boksieri kosovar, Robin Haxhi Krasniqi rikthehet në ring.

Boksieri kosovar e zhvillon revanshin ndaj Dominic Bosel, shkruan Gazeta Olle.

Krasniqi tashmë ka kryer përgatitjet e fundit në Magdeburg para përballjes të së shtunës, dhe është shprehur i gatshëm për luftë.

Gjithashtu, ai ka bërë me dije se meçi do të transmetohet direkt në Klan Kosova, Art Motion, si dhe në 25 kanale tjera ndërkombëtare.

Ndryshe, përballja Krasniqi – Bosel zhvillohet të shtunën në “Getec Arena”.

/Gazeta Olle/

Familja legjendare tani po nxjerrë një hero në futboll, Igball Jashari: Kosova është gjaku, ajri dhe fryma ime

Nuk kanë fund skandalet për ngacmim seksual, arrestohet një tjetër futbollist i Premier Ligës (VIDEO)