Zyrtare: Mark Milicaj i bashkohet skuadrës së Ligës së Parë

Mark Milicaj është bërë me skuadër të re.

Sulmuesi me përvojë të madhe në futbollin kosovar karrierën do ta vazhdoj në Ligën e Parë.

Është skuadra e Phoenix nga Banja që ka siguruar shërbimet e sulmuesit veteran.

Milicaj i bashkohet Phoenixit pasi më parë ka qenë pjesë e Dukagjinit, Besës së Pejës e Feronikelit.

Milicaj pritet të jetë një përforcim i madh për Phoenix, skuadër e cila po synon inkuadrimin në Superligë. /Gazeta Olle/

I tha Kombëtares se ishte i lënduar, por Ernest Muçi shënon në miqësore për Legian

Atmosferë fantastike te Dardanët, Muriqi dhe Ujkani e ngacmojnë Fazlijin duke dhënë intervistë (Video)