Zyrtare: Malisheva zyrtarizon Etnik Brrutin

Ashtu siç ka lajmëruar Gazeta Olle ditë më parë, Etnik Brruti është futbollisti më i ri i Malishevës.

Skuadra elitare kosovare ka zyrtarizuar talentin e madh kosovar Etnik Brruti i cili vije nga Besa e Pejës.

Malisheva ka zyrtarizuar afrimin e lojtarit të talentuar, por pa zbuluar detajet e marrëveshjes.

Njoftimi i plotë nga FC Malisheva:

FC Malisheva po rritet…

Klubi njofton se kemi kompletuar marrëveshjen për transferimin e mesfushorit Etnik Brruti nga FC Besa.

Mirë se vjen Etnik! /Gazeta Olle/

Anulohet miqësorja mes Gjilanit dhe Shkupit, kjo është arsyeja

Skuka prezantohet te Metzi