ZYRTARE: Llapi prezanton edhe një transferim të papritur

Mesfushori i qendrës, Ersil Ymeraj edhe zyrtarisht është pjesë e Llapit.

Gjatë ditës së sotme, 25 vjeçari nga Shkodra iu bashkua pjesës tjetër të skuadrës në Durrës për fazën përgaditore, njofton faqja zyrtare e Llapit. 

“Ersil Ymeraj, 25 vjeç, i lindur më lindur më 06.07.1994 në Shkodër.

Mesfushor qendror dhe mesfushor defanziv që vie nga KF Laçi.

Ka bërë karrierë edhe për nga një edicion tek FK Veleçiku, FC Kamza dhe KS Kastrioti”, thuhet në njoftim.