Zyrtare: Llapi ndanë rrugët me këtë futbollist

Llapi dhe Cobian do vazhdojnë sezonin tjetër në rrugë të ndara.

Është faqja zyrtare e Llapit e cila ka bërë të ditur lajmin, shkruan Gazeta OLLE.

Cobian i cili erdhi te Llapi në sezonin e kaluar, nuk arriti të lë gjurmë të mëdha në Zahir Pajaziti.

Legjendat janë mjaftë aktive në merkato, duke siguruar lojtarë të rinj, kontrata të reja për futbollistët, por Cobian nuk është njëri prej tyre.

 

Zyrtare: Donat Hasanaj deri në vitin 2026 te Suhareka

Zyrtare: Bayern Munich prezanton blerjen e parë në epokën e Kompany