Zyrtare: Laurit Behluli transferohet te skuadra e Ligës së Parë

Kika ka bërë një goditje të madhe para fillimit të edicionit të ri 2021/22.

Laurit Behluli është transferi i ri i skuadrës nga Liga e Parë, shkruan Gazeta Olle.

“Lauritit i dëshirojmë suksese në arritjet tona të përbashkta”, ka shkruar Kika në llogarinë zyrtare në Facebook.

Gjiganti i portës i bashkohet klubit me kontratë një vjeçare nga skuadra e Prishtinës.

Liga e Parë do të fillojë stinorin e ri më 28 gusht, ku Kika do të udhëtojë ndaj Fushë Kosovës për ndeshjen e parë.

/Gazeta Olle/

Anulohet miqësorja në mes të Ferizajt dhe Vushtrrisë, kjo është arsyeja

Publikohet video nga stërvitja e PSG-së e cila tregon se Mbappe është i vetmuar