Zyrtare: Katër futbollistë largohen nga Drita (FOTO)

Përmes një njoftimi për shtyp, Drita ka bërë të ditur futbollistët që do të jenë pjesë e skuadrës për edicionin e ri.

Po ashtu, gjilanasit kanë konfirmuar edhe katër emrat që nuk kanë rinovuar kontratat, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Më poshtë e keni njoftimin e plotë të Dritës:

“Ne baze te projektit , analizave dhe bisedimeve me futbollistet ju njoftojm qe kemi vendosur te nderprej bashkpunimi me futbollistet :
•Dren Gashi
•Florim Berisha
•Alban Tusuni
•Almedin Murati

Te cilet i faliminderojm shume per bashkpunimin dhe kontributin e tyre tani e disa vite ,duke ju uruar sukese.

drita

Gjithashtu ju njoftojm qe kemi vendosur te vazhdojm bashkpunimin me futbollistet :

•Taulant Haliti
•Erdin Hashani
•Betim Halimi
•Denis Halilti
•Arbnor Ramdani
•Leotrim Kryeziu
•Bergin Maliqi
•Premton Isufi

Brenda pak dite do të ju njftojm per vendimet e reja ,perforicimet largimet apo dhe renovimet .
Ju garantojm qe per edicionin qe po vjen do te shifni nje Drite tjeter , nje Drite qe te gjithe ju e deshironi me super perforicme .

Me Respekt : Kryesia e klubit FC Drita”.

Untitled