ZYRTARE: Kastrioti përforcohet me ish-portierin e Llapit

Kastrioti përforcohet me portierin e Llapit, Arlis Shala

Lajmi është konfirmuar te skuadra e Superiorës së Shqipërisë, përmes rrjetit social “Facebook”.

“Arlis Shala është afrimi i radhës i Kastriotit. Shala është portier, dhe më parë ka qenë pjesë e Teutës dhe Luftëtarit. Sezonin e fundit ishte pjesë e Llapit në Kosovë”, thuhet në njoftimin e Kastriotit.

Shala është afrimi i radhësi, pasi pak me parë kanë zyrtarizuar Joan Çelan e Skënderbeut.