Zyrtare: Kadriu e Neziri te Llapi (FOTO)

Skuadra e Llapit ka vazhduar me përforcime. Llapjanët kanë arritur të ofrojnë edhe dy lojtarë.

Bëhet fjalët për mbrojtësin Leutrim Kadriu, i cili ishte kapiteni i 2 Korrikut, ndërsa më parë kishte luajtur edhe për Hysin.

Lojtari tjetër i afruar te Llapi, është Lulzim Neziri, i cili vjen nga Hajvalia.

Llapi më herët e ka transferuar edhe sulmuesin e njohur, Enis Zabërgjën dhe ka vazhduar me lojtarët më cilësor të klubit.

kadriu

 

neziri