Zyrtare: Gianluigi dhe Ilaria po e presin fëmijën e parë

Gianluigi Buffon do të bëhet baba. Portieri i Juventusit dhe prezantuesja e Sky Sport, Ilaria D’Amico, janë në pritje të fëmijës së parë.

Kjo e fundit është në muajin e tretë të shtatzënisë, ndërsa çifti po i kalon pushimet verore së bashku.