ZYRTARE: Feronikeli rikthen në skuadër dy futbollistët që edicionin e fundit u paraqiten te Drenica

Feronikeli ka rikthyer në radhët e veta dyshen e huazuar te KF Drenica.

Bëhet fjalë për, Prince Balde dhe Nicholas Andrews.

Prince Balde shkëlqeu te KF Drenica në pozitën e qendërmbrojtësit, duke bërë që të kërkohet rikthimi i tij te FC Feronikeli.

Në anën tjetër, Nicholas Andrews, një qëndersulmues tejet i shpejtë, i aftë të depërtojë shumë mirë në situata një me një.

Që të dy përforcojnë janë treguar të lumtur që Feronikeli tashmë i ka rikthyer në skuadër.