Zyrtare: Ferizaj rikthen një futbollist të njohur, pritet edhe i dyti

Ferizaj ka arritur marrëveshje me Florim Berishën i cili në sezonin e fundit ka luajtur të Drita.

Klubi e ka bërë publike marrëveshjen në faqen e tyre në facebook.

florimi

Po ashtu klubi ferizajas është duke luftuar që ta sjellë në radhët e veta Egzon Shabanin.

egzon shabani

Mesfushori është ende lojtar i lirë dhe marrëveshja mund të arrihet së shpejti. /olle/