Zyrtare: Egzon Sinani largohet nga Gjilani

Egzon Sinani është futbollisti i radhës që largohet nga Gjilani.

Qendërmbrojtësi ka konfirmuar ndarjen me Gjilanin nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook.

Njoftimi i plotë nga Egzon Sinani:

Përshëndetje miq dhe dashamirë !

Me këtë shkrim dua të ju njoftoj që me përfundimin e garave Europiane ka përfunduar edhe kontrata ime me SC Gjilani , faleminderit të gjith atyre që na mbështetën në këtë rrugëtim e sidomos bashkëlojtarëve që sakrifikuan shumë për ta ngritur emrin e SC Gjilanit si në nivel vendi ashtu edhe në nivele Europiane .

Shumë shpejt do të ju informoj edhe për te rejat dhe hapat e radhës në vazhdimin e karierës time .

Ronaldo tregohet arrogant, i hedh ujë kameramanit dhe i thotë të largohet pas barazimit të Al Nassr

Xhaka tregon arsyen pse u largua nga Arsenali