Zyrtare: Drita vazhdon bashkëpunimin me Lum Namanin

FC Drita ka zyrtarizuar para pak çasteve arritjen e marrëveshjes edhe për dy vite të tjera me mesfushorin llapjan, Lum Namanin.

Gazeta OLLE kishte raportuar për nënshkrimin e Lumit edhe për dy vite të tjera me bardhekaltërit.

Lexo po ashtu:

Drita blindon yllin e skuadrës me kontratë të re

Për mesfushorin e Dritës kishte oferta të ndryshme nga kampionati kosovar, por në fund Lumi dhe Drita arritën të zgjasin dorën e bashkëpunimit edhe për dy vite të tjera.

/Gazeta OLLE/

 

Sapo u arrit marrëveshja, Drita blindon yllin e skuadrës me kontratë të re

Arlind Shabani: Më mirë me qenë lojtari i 20-të i Prishtinës se sa kapiten i skuadrave tjera