Zyrtare: Drita transferon lojtarin e katërt në merkaton verore

Një nga skuadrat më aktive në elitën e futbollit kosovar është FC Drita, ndërsa para pak çasteve ka prezantuar dhe transferimin e katërt.

Iran Junior do të jetë pjesë e bardhekaltërve për garat ndërkombëtare, Gazeta OLLE kishte raportuar ekskluzivisht për mbylljen e transferimit të Junior te Drita.

Junior ka nënshkruar zyrtarisht kontratë tre vjeçare me Dritën.

Prag-Izraeli / Reja: “Të bëjmë ndeshje të madhe e të fitojmë”. Gjimshiti: “Objektivi, vendi i parë”

Njësoj si grekët, irlandezët nuk arrijnë të mbushin pjesën e tifozëve mysafirë