ZYRTARE: Drita prezanton transferin e parë

Drita ka bërë prezantimin e parë për këtë afat kalimtar.

Tashmë, te kjo skuadër është prezantuar sulmuesi i njohur, Astrit Fazliu, shkruan Gazeta Olle.

Fazliu së fundi ishte pjesë e Feronikelit me të cilët ishte bërë kampion dhe fitues i  Kupës së Kosovës, duke luajtur edhe në Ligën e Kampionëve.

Mesfushori ferizajas, kishte luajtur edhe më parë te Drita në edicionin 2016/17.

Kujtojmë, Drita  e ka mbyllur edicionin vjeshtor në pozitën e tretë në tabelë, me 3 pikë larg kreut të tabelës.