Zyrtare: Drita nënshkruan me lojtarin iranian

Klubi i Volejbollit Drita ka prezantuar transferimin e rëndësishëm. 

Bëhet fjalë për Ali Shahbazi, volejbollis i cili vjen nga Irani, shkruan Gazeta Olle.

Lojtari nga Irani luan në poziten e pranuesit.

Njoftimi i plotë nga KV Drita: 

ZYRTARE: Ali Shahbazi është lojtarë i ri i KV Drita. 🔵⚪️

Kemi kënaqësinë të ju njoftojmë se kemi arritur marrëveshje me lojtarin Iranian, Ali Shahbazi.

Lojtari nga Irani luan në poziten e pranuesit dhe është përforcimi i radhes për klubin tonë duke shpresuar në arritjen e objektivave drejt titullit kampion.

/Gazeta Olle/ 

Dueli verdhezi në Therandë

Armando Broja e humb komplet sezonin