Zyrtare: Diar Miftaraj te Besa

Besa e Pejës pasi zyrtarizoi Leutrim Bekteshin dhe Yll Myrtajn, tashmë është radha e lojtarit të tretë Diar Miftaraj.

Diar Miftaraj që edhe më parë ishte pjesë e Besës ka ardhur nga Istogu, shkruan Gazetaolle.com.

Besa ka bërë të ditur se të gjitha transferimet do të kyej brenda kësaj jave.