Zyrtare: Clyne i Liverpoolit

Mbrojtësi anglez Nathaniel Clyne ka arritur marrëveshje me skuadrën e Liverpoolit dhe njëherit është prezantuar i përforcimi i radhës të kjo skuadër.

Clynei ka kushtuar Liverpoolit 12.5 milion funte edhe pse Southampton e vlerësonte deri në 20 milionë, por ishte kontrata e tij aktuale që i detyroi Southamptonit të pranojnë këtë shumë, shkruan The Telegraph.