ZYRTARE: Christian Eriksen i kthehet futbollit, bëhet me klub të ri

Brentford ka kompletuar transferimin e mesfushorit Christian Erisken.

Danezi është rikthyer në Premierligë pas ndërprerjes së kontratës me Interin dhe ka nënshkruar për gjashtë muaj me “Bletat” me mundësi vazhdimi edhe për një sezon, transmeton lajmi.net.

Me një super video, skuadra angleze ka prezantuar Eriksenin me mbishkrimin “Mirë se erdhe te Brentford, Christian Erisken”.

Ademi: KOK-u duhet ta ketë për nder që e ka FFK-në pjesë të saj

Prishtina paralajmëron se afati kalimtar për ta nuk ka mbaruar