Zyrtare: Caktohet data e meçit të ri të boksierit Florian Marku

Është caktuar data e meçit të ri të boksierit shqiptar, Florian Marku.

Para pak minutash boksieri i njohur shqiptar, Florian Marku ka konfirmuar në rrjetin e tij social, Facebook se do të ngjitet sërish në ring me 20 nëntor, shkruan GazetaBlic Sport.

Meçi i tij i radhës do të zhvillohet në Londër dhe do të transmetohet nga Sky Sports.

Ai nuk dha detaje se me kë do të ndeshet.

Ja postimi i Markut:

Shqipëria bën detyren ndaj Andorrës, fiton me dy golat nga Ernest Muci

Ulpiana nxjerrë në shitje biletat vjetore – nga 100 deri në 500 euro duhet të paguani për t’i ndjekur 20 ndeshje të tyre si vendas