ZYRTARE: Bledar Hajdini te Llapi edhe për dy vite

Llapi ka njoftuar se ja vazhduar kontratën me portierin Bledar Hajdini.

Hajdini pritet të jetë pjesë e Llapit edhe për dy vitet e ardhshme, raporton GazetaOlle.com.

Njoftimi nga KF Lllapi:

Zyrtare: Bledar Hajdini vazhdon kontratën me Llapin

Podujevë, 9 korrik 2019 – Portieri i skuadrës, Bledar Hajdini edhe për 2 vite do mbroj portën e Llapit.

Bledar Hajdini së fundmi ishte pjesë e Ballkanit në formë huazimi, rikthehet tek Llapi dhe do jetë pjesë e rëndësishme e skuadrës në 2 vitet e ardhshme.

1