ZYRTARE: Bernardo Silva rinovon kontratën me Manchester Cityn

Manchester City po tenton që të blindojë yjet e skuadrës, shkruan GazetaOlle.

Këtë herë ata i kanë rinovuar kontratën mesfushorit portugez, Bernardo Silva.

24-vjeçari ka rinovuar kontratën deri në vitin 2025.

Silva ka shënuar 5 gola këtë sezon në Premier League dhe duke dhuruar 7 assists. /GazetaOlle/