Zyrtare: Behar Topalli transferohet te BB Llapi

Behar Topalli është njëri nga lojtarët më të mirë në Futsallin e Kosovës.

Topalli së fundmi i ka ndarë rrugët me marrëveshje të dyanshme me skuadrën e Liqenit, aty ku arritën të shkruajnë historinë duke fituar Titullin, Kupën e Kosovës dhe me mjaftë sukses u paraqiten ne parakualifikimet e Ligës së Kampionëve, shkruan Sheshi.info

Topalli tashmë është bërë me skuadër të re ku rrugëtimin e tij do e vazhdoj te skuadra BB Llapi.

Më poshtë e gjeni njoftimin e BB Llapit:

“Stadiumi i Llapit do të jetë ndër më të bukur në vend”

Ceferin luftë FIFA-s: Nuk marrim pjesë në Botëror çdo dy vite