ZYRTARE: Ballkani prezanton talentin 21-vjeçar që ka luajtur në Portugali dhe Gjermani

Ballkani ka prezantuar talentin e ri 21-vjeçar si përforcimin e fundit të skuadrës.

Mesfushori Malsor Ajeti është zyrtarisht pjesë e skuadrës suharekase, shkruan Gazeta Olle.

Ajeti është blinduar me kontratë tre vjeçare nga drejtuesit e Ballkanit.

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe teksti

“Ajeti ka provuar edhe klube me emër në Shqipëri e jo vetëm, teksa ka qenë pjesë e Skënderbeut, por ka luajtur edhe në Portugali me Porton U19 dhe Manheim U19 në Gjermani”, thuhet në njoftimin e Ballkanit.

/Gazeta Olle/

EKSKLUZIVE: Almir Kryeziu drejt skuadrës së madhe kosovare, në këto momente po diskutohen detajet financiare

Përkundër përpjekjeve të mëdha, ndeshja Prishtina – Ferencvaros do të zhvillohet pa tifozë