Zyrtare: Armend Thaqi vazhdon kontratën me Ballkanin

Mbrojtësi i njohur Armend Thaqi ka vazhduar kontratën me Ballkanin edhe për dy vite të tjera.

Thaqi që u shpall kampion me Ballkanin, ka dy vite që është pjesë e kësaj skuadre.

“Thaqi ishte njëri nga futbollistët më të rëndësishëm ku edhe këtë vit arritëm objektivat tonë për t’u shpallur KAMPION, i cili ka shkëlqyer me paraqitjet e tij”.

“Klubi ynë i dëshiron shumë suksese me fanellën portokalli. Na priftë e mbara Suharekë!!”, thuhet në njoftimin e klubit.

Armend Thaqi ka bërë karrierë te KEK-u, Prishtina dhe Gjilani. /Gazeta Olle//

Kosova U21 zhvillon stërvitjen e parë në Andorra

Messi shkëlqen në finale, Argjentina shkatërron Italinë dhe fiton trofeun ‘Finalissima’